ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ”УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ЦУКРОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ” (УКРНДІЦП)

Контакти

Юридична адреса
01024, м. Київ, вул. Лютеранська, 20
Керівник, директор
Наперковська Олена Олександрівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ00334770
Дата реєстрації13.03.1992
Дата оновлення10.07.2022
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ”УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ЦУКРОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ” (УКРНДІЦП)» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ”УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ЦУКРОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ” (УКРНДІЦП)» присвоєно код 00334770.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ”УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ЦУКРОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ” (УКРНДІЦП)» є Наперковська Олена Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ”УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ЦУКРОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ” (УКРНДІЦП)» — м. Київ, вул. Лютеранська, 20.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ”УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ЦУКРОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ” (УКРНДІЦП)». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах