КОРДЕЛІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
22445, Вінницька обл., Калинівський р-н, с. Корделівка, вул. Київська, 10
Телефони
Керівник
Бабій Василь Антонович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00371699
Дата реєстрації15.10.1997
Дата оновлення27.04.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОРДЕЛІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОРДЕЛІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД, ВАТ» присвоєно код 00371699.

Керівником підприємства «КОРДЕЛІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД, ВАТ» є Бабій Василь Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОРДЕЛІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД, ВАТ» — Вінницька обл., Калинівський р-н, с. Корделівка, вул. Київська, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОРДЕЛІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах