ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ВОЛОЧИСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД

Контакти

Юридична адреса
31200, Хмельницька обл., Волочиський р-н, м. Волочиськ, вул. Заводська, 1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Стаднічук Анатолій Іванович
Бухгалтер
Польова Людмила Романівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00373362
Дата реєстрації11.09.1996
Дата оновлення12.10.2010
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ВОЛОЧИСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ВОЛОЧИСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» присвоєно код 00373362.

Керівником підприємства «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ВОЛОЧИСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» є Стаднічук Анатолій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ВОЛОЧИСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» — Хмельницька обл., Волочиський р-н, м. Волочиськ, вул. Заводська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ВОЛОЧИСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»
Поділіться інформацією в соцмережах