ВІННИЦЯПЛОДООВОЧПРОМ, ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ПЛОДООВОЧЕВИХ ГОСПОДАРСТВ

Контакти

Юридична адреса
21027, м. Вінниця, вул. Келецька, 53
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Левченко Микола Ульянович
Бухгалтер
Амбразевич Тетяна Василівна

Продукція, послуги

Продукція: Продукти харчування зневоднені і сублімовані / Соки фруктові і овочеві / Фрукти і овочі в жерстяних і скляних банках / Фрукти і овочі оброблені / Послуги: Послуги з обробки і упаковки продуктів харчування

Про компанію

Код ЄДРПОУ00374019
Дата реєстрації13.11.1997
Дата оновлення15.07.2016
Кількість співробітників3 чел.
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІННИЦЯПЛОДООВОЧПРОМ, ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ПЛОДООВОЧЕВИХ ГОСПОДАРСТВ» присвоєно код 00374019.

Керівником підприємства «ВІННИЦЯПЛОДООВОЧПРОМ, ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ПЛОДООВОЧЕВИХ ГОСПОДАРСТВ» є Левченко Микола Ульянович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІННИЦЯПЛОДООВОЧПРОМ, ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ПЛОДООВОЧЕВИХ ГОСПОДАРСТВ» — м. Вінниця, вул. Келецька, 53.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІННИЦЯПЛОДООВОЧПРОМ, ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ПЛОДООВОЧЕВИХ ГОСПОДАРСТВ»
Поділіться інформацією в соцмережах