ВІННИЦЬКИЙ ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД, ДП

Контакти

Юридична адреса
21100, м. Вінниця, вул. Нансена, 7
Бухгалтерія
Керівник
Мартояс Наталія Олексіївна
Бухгалтер
Дуля Анатолій Михайлович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ00375444
Дата реєстрації10.07.2001
Дата оновлення30.04.2012

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІННИЦЬКИЙ ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД, ДП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІННИЦЬКИЙ ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД, ДП» присвоєно код 00375444.

Керівником підприємства «ВІННИЦЬКИЙ ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД, ДП» є Мартояс Наталія Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІННИЦЬКИЙ ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД, ДП» — м. Вінниця, вул. Нансена, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — возбуждено дело о банкротстве.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІННИЦЬКИЙ ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД, ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах