ЛЬВІВМЕТАЛІСТ, -ЛЬВІВСЬКЕ ВИРОБНИЧО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79019, м. Львів, вул. Хмельницького, 101
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Івасишин Катерина Вікторівна
Бухгалтер
Івасишин Галина Миколаївна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ00376395
Дата реєстрації25.08.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛЬВІВМЕТАЛІСТ, -ЛЬВІВСЬКЕ ВИРОБНИЧО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЬВІВМЕТАЛІСТ, -ЛЬВІВСЬКЕ ВИРОБНИЧО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 00376395.

Керівником підприємства «ЛЬВІВМЕТАЛІСТ, -ЛЬВІВСЬКЕ ВИРОБНИЧО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Івасишин Катерина Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЬВІВМЕТАЛІСТ, -ЛЬВІВСЬКЕ ВИРОБНИЧО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — м. Львів, вул. Хмельницького, 101.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛЬВІВМЕТАЛІСТ, -ЛЬВІВСЬКЕ ВИРОБНИЧО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах