УДАЙ, ЗАВОД ПРОДТОВАРІВ, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
37000, Полтавська обл., Пирятинський р-н, м. Пирятин, пл. Борців Революції, 18
Телефони
Керівник
Гриценко Іван Павлович
Кількість співробітників35 чел.
Код ЄДРПОУ00376900
Дата реєстрації21.09.2011
Дата оновлення30.03.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УДАЙ, ЗАВОД ПРОДТОВАРІВ, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УДАЙ, ЗАВОД ПРОДТОВАРІВ, ЗАТ» присвоєно код 00376900.

Керівником підприємства «УДАЙ, ЗАВОД ПРОДТОВАРІВ, ЗАТ» є Гриценко Іван Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УДАЙ, ЗАВОД ПРОДТОВАРІВ, ЗАТ» — Полтавська обл., Пирятинський р-н, м. Пирятин, пл. Борців Революції, 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УДАЙ, ЗАВОД ПРОДТОВАРІВ, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах