НОВОПСКОВПРОДТОВАРИ, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
92300, Луганська обл., Новопсковський р-н, смт. Новопсков, пров. Мельничний, 1
Керівник
Кисельов Валерій Геннадійович
Кількість співробітників14 чел.
Код ЄДРПОУ00377354
Дата реєстрації02.08.2004
Дата оновлення30.03.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НОВОПСКОВПРОДТОВАРИ, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОПСКОВПРОДТОВАРИ, ЗАТ» присвоєно код 00377354.

Керівником підприємства «НОВОПСКОВПРОДТОВАРИ, ЗАТ» є Кисельов Валерій Геннадійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОПСКОВПРОДТОВАРИ, ЗАТ» — Луганська обл., Новопсковський р-н, смт. Новопсков, пров. Мельничний, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОПСКОВПРОДТОВАРИ, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах