ОВРУЦЬКИЙ ЗАВОД ПРОДТОВАРІВ, ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
11100, Житомирська обл., Овруцький р-н, м. Овруч, вул. Налепки-Репкіна, 8а
Бухгалтерія
Керівник
Заровний Микола Васильович
Бухгалтер
Маркоз Тамара Миколаївна
Кількість співробітників59 чел.
Код ЄДРПОУ00377615
Дата реєстрації25.03.1992
Дата оновлення27.11.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОВРУЦЬКИЙ ЗАВОД ПРОДТОВАРІВ, ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОВРУЦЬКИЙ ЗАВОД ПРОДТОВАРІВ, ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 00377615.

Керівником підприємства «ОВРУЦЬКИЙ ЗАВОД ПРОДТОВАРІВ, ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Заровний Микола Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОВРУЦЬКИЙ ЗАВОД ПРОДТОВАРІВ, ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Житомирська обл., Овруцький р-н, м. Овруч, вул. Налепки-Репкіна, 8а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОВРУЦЬКИЙ ЗАВОД ПРОДТОВАРІВ, ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах