КОСІВЧАНКА, НАРОДНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
78606, Івано-Франківська обл., Косівський р-н, с. Старий Косів
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Олійнич Микола Олексійович
Бухгалтер
Ходан Ірина Онуфріївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00378402
Дата реєстрації12.11.1990
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОСІВЧАНКА, НАРОДНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОСІВЧАНКА, НАРОДНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 00378402.

Керівником підприємства «КОСІВЧАНКА, НАРОДНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Олійнич Микола Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОСІВЧАНКА, НАРОДНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Івано-Франківська обл., Косівський р-н, с. Старий Косів.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОСІВЧАНКА, НАРОДНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах