СОКИРЯНСЬКИЙ ЗАВОД ПИВО-БЕЗАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
60200, Чернівецька обл., Сокирянський р-н, м. Сокиряни, вул. Кобилянської, 9
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Свидинюк Олег Валентинович
Бухгалтер
Боднар Надія Вікторівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00380936
Дата реєстрації28.10.1998
Дата оновлення15.07.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СОКИРЯНСЬКИЙ ЗАВОД ПИВО-БЕЗАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОКИРЯНСЬКИЙ ЗАВОД ПИВО-БЕЗАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ, ВАТ» присвоєно код 00380936.

Керівником підприємства «СОКИРЯНСЬКИЙ ЗАВОД ПИВО-БЕЗАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ, ВАТ» є Свидинюк Олег Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОКИРЯНСЬКИЙ ЗАВОД ПИВО-БЕЗАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ, ВАТ» — Чернівецька обл., Сокирянський р-н, м. Сокиряни, вул. Кобилянської, 9.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОКИРЯНСЬКИЙ ЗАВОД ПИВО-БЕЗАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах