РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОВРУЦЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
11104, Житомирська обл., Овруцький р-н, м. Овруч, вул. Радянська, 106
Телефони
Керівник
Сухачова Світлана Миколаївна
Код ЄДРПОУ00382763
Дата реєстрації28.04.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОВРУЦЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОВРУЦЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 00382763.

Керівником підприємства «РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОВРУЦЬКОГО РАЙОНУ» є Сухачова Світлана Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОВРУЦЬКОГО РАЙОНУ» — Житомирська обл., Овруцький р-н, м. Овруч, вул. Радянська, 106.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОВРУЦЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах