РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОЛЕВСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
11001, Житомирська обл., Олевський р-н, м. Олевськ, пров. Промисловий, 2
Керівник
Петров Володимир Володимирович
Код ЄДРПОУ00382823
Дата реєстрації28.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОЛЕВСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОЛЕВСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 00382823.

Керівником підприємства «РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОЛЕВСЬКОГО РАЙОНУ» є Петров Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОЛЕВСЬКОГО РАЙОНУ» — Житомирська обл., Олевський р-н, м. Олевськ, пров. Промисловий, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОЛЕВСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах