ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ВОВКОВИЇВСЬКИЙ ПИВНИЙ ЗАВОД

Контакти

Юридична адреса
35224, Рівненська обл., Демидівський р-н, с. Вовковиї, вул. Зарічна, 1
Телефони
Керівник
Гамера Володимир Олександрович
Код ЄДРПОУ00382906
Дата реєстрації14.07.1994
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ВОВКОВИЇВСЬКИЙ ПИВНИЙ ЗАВОД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ВОВКОВИЇВСЬКИЙ ПИВНИЙ ЗАВОД» присвоєно код 00382906.

Керівником підприємства «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ВОВКОВИЇВСЬКИЙ ПИВНИЙ ЗАВОД» є Гамера Володимир Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ВОВКОВИЇВСЬКИЙ ПИВНИЙ ЗАВОД» — Рівненська обл., Демидівський р-н, с. Вовковиї, вул. Зарічна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ВОВКОВИЇВСЬКИЙ ПИВНИЙ ЗАВОД»
Поділіться інформацією в соцмережах