ЖМЕРИНСЬКИЙ ТЮТЮНОВО-ФЕРМЕНТАЦІЙНИЙ ЗАВОД, ПРАТ

Контакти

Юридична адреса
23100, Вінницька обл., м. Жмеринка, вул. Барляєва, 3
Керівник
Острожнюк Юрій Вікторович
Кількість співробітників130 чел.
Код ЄДРПОУ00383082
Дата реєстрації21.06.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЖМЕРИНСЬКИЙ ТЮТЮНОВО-ФЕРМЕНТАЦІЙНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖМЕРИНСЬКИЙ ТЮТЮНОВО-ФЕРМЕНТАЦІЙНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» присвоєно код 00383082.

Керівником підприємства «ЖМЕРИНСЬКИЙ ТЮТЮНОВО-ФЕРМЕНТАЦІЙНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» є Острожнюк Юрій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖМЕРИНСЬКИЙ ТЮТЮНОВО-ФЕРМЕНТАЦІЙНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» — Вінницька обл., м. Жмеринка, вул. Барляєва, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖМЕРИНСЬКИЙ ТЮТЮНОВО-ФЕРМЕНТАЦІЙНИЙ ЗАВОД, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах