ДОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Контакти

Юридична адреса
77500, Івано-Франківська обл., Долинський р-н, м. Долина, вул. Грицей, 15
Телефони
Керівник
Монташевич Віталій Васильович
Код ЄДРПОУ00384354
Дата реєстрації24.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» присвоєно код 00384354.

Керівником підприємства «ДОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» є Монташевич Віталій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» — Івано-Франківська обл., Долинський р-н, м. Долина, вул. Грицей, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах