ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 32

Контакти

Юридична адреса
37240, Полтавська обл., Лохвицький р-н, м. Заводське, вул. Полтавська, 10 корп. 2
Телефони
Керівник
Огороднік Світлана Євгеніївна
Код ЄДРПОУ00384443
Дата реєстрації10.12.2002
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 32» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 32 » присвоєно код 00384443.

Керівником підприємства «ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 32 » є Огороднік Світлана Євгеніївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 32 » — Полтавська обл., Лохвицький р-н, м. Заводське, вул. Полтавська, 10 корп. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 32»
Поділіться інформацією в соцмережах