ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МАКАРОННА ФАБРИКА, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
49101, м. Дніпро, вул. Свердлова, 33
Телефони
Керівник
Явдошляр Олександр Сергійович
Бухгалтер
Різун Наталія Василівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ00384555
Дата реєстрації14.06.1996
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МАКАРОННА ФАБРИКА, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МАКАРОННА ФАБРИКА, ЗАТ» присвоєно код 00384555.

Керівником підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МАКАРОННА ФАБРИКА, ЗАТ» є Явдошляр Олександр Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МАКАРОННА ФАБРИКА, ЗАТ» — м. Дніпро, вул. Свердлова, 33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МАКАРОННА ФАБРИКА, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах