ОБ"ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я ТЛУМАЦЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
78000, Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, м. Тлумач, вул. Винниченка, 84
Телефони
Керівник
Ковальчук Микола Кирилович
Код ЄДРПОУ00384578
Дата реєстрації07.12.2010
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБ”ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ”Я ТЛУМАЦЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ"ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я ТЛУМАЦЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 00384578.

Керівником підприємства «ОБ"ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я ТЛУМАЦЬКОГО РАЙОНУ» є Ковальчук Микола Кирилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ"ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я ТЛУМАЦЬКОГО РАЙОНУ» — Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, м. Тлумач, вул. Винниченка, 84.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБ”ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ”Я ТЛУМАЦЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах