ОБ"ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я ТЛУМАЦЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
78000, Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, м. Тлумач, вул. Винниченка, 84
Телефони
Керівник
Ковальчук Микола Кирилович
Код ЄДРПОУ00384578
Дата реєстрації27.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБ”ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ”Я ТЛУМАЦЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ"ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я ТЛУМАЦЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 00384578.

Керівником підприємства «ОБ"ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я ТЛУМАЦЬКОГО РАЙОНУ» є Ковальчук Микола Кирилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ"ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я ТЛУМАЦЬКОГО РАЙОНУ» — Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, м. Тлумач, вул. Винниченка, 84.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБ”ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ”Я ТЛУМАЦЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах