КІРОВОГРАДСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА КОНТРОЛЬНО-НАСІННЄВА ЛАБОРАТОРІЯ ПО ЦУКРОВИХ БУРЯКАХ, ДП

Контакти

Юридична адреса
25019, м. Кіровоград, вул. Кавказька, 16/15
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Шалагіна Лариса Павлівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00385069
Дата реєстрації10.09.2003
Дата оновлення09.02.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КІРОВОГРАДСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА КОНТРОЛЬНО-НАСІННЄВА ЛАБОРАТОРІЯ ПО ЦУКРОВИХ БУРЯКАХ, ДП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КІРОВОГРАДСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА КОНТРОЛЬНО-НАСІННЄВА ЛАБОРАТОРІЯ ПО ЦУКРОВИХ БУРЯКАХ, ДП» присвоєно код 00385069.

Керівником підприємства «КІРОВОГРАДСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА КОНТРОЛЬНО-НАСІННЄВА ЛАБОРАТОРІЯ ПО ЦУКРОВИХ БУРЯКАХ, ДП» є Шалагіна Лариса Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КІРОВОГРАДСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА КОНТРОЛЬНО-НАСІННЄВА ЛАБОРАТОРІЯ ПО ЦУКРОВИХ БУРЯКАХ, ДП» — м. Кіровоград, вул. Кавказька, 16/15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КІРОВОГРАДСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА КОНТРОЛЬНО-НАСІННЄВА ЛАБОРАТОРІЯ ПО ЦУКРОВИХ БУРЯКАХ, ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах