КИЇВСЬКЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ

Контакти

Юридична адреса
03148, м. Київ, вул. Жмеринська, 2а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ярецька Флорія Михайлівна
Бухгалтер
Чернишова Галина Іванівна
Кількість співробітників9 чел.
Код ЄДРПОУ00388731
Дата реєстрації06.07.1994
Дата оновлення26.03.2010
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КИЇВСЬКЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ» присвоєно код 00388731.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ» є Ярецька Флорія Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ» — м. Київ, вул. Жмеринська, 2а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах