КИЇВСЬКЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ

Контакти

Юридична адреса
03148, м. Київ, вул. Жмеринська, 2а
Телефони
Факс
Керівник
Ярецька Флорія Михайлівна
Бухгалтер
Чернишова Галина Іванівна
Код ЄДРПОУ00388731
Дата реєстрації02.11.2004
Дата оновлення26.03.2010
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица в состоянии прекращения деятельности
Внимание!

О предприятии «КИЇВСЬКЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ» присвоєно код 00388731.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ» є Ярецька Флорія Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ» — м. Київ, вул. Жмеринська, 2а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах