ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОБРОВІЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ОБ"ЄДНАННЯ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Контакти

Юридична адреса
18015, м. Черкаси, вул. Ільїна, 248а
Керівник
Тетьора Михайло Данилович
Бухгалтер
Деменко Валентина Никифорівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ00390001
Дата реєстрації19.03.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОБРОВІЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ОБ”ЄДНАННЯ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОБРОВІЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ОБ"ЄДНАННЯ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» присвоєно код 00390001.

Керівником підприємства «ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОБРОВІЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ОБ"ЄДНАННЯ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» є Тетьора Михайло Данилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОБРОВІЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ОБ"ЄДНАННЯ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» — м. Черкаси, вул. Ільїна, 248а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОБРОВІЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ОБ”ЄДНАННЯ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах