САРАТСЬКИЙ ВИНЗАВОД

Контакти

Юридична адреса
68200, Одеська обл., Саратський р-н., с.м.т. Сарата, вул. ЗАВОДСЬА, б. 5
Керівник
Коссєй Володимир Степанович
Код ЄДРПОУ00411981
Дата реєстрації28.04.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «САРАТСЬКИЙ ВИНЗАВОД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САРАТСЬКИЙ ВИНЗАВОД» присвоєно код 00411981.

Керівником підприємства «САРАТСЬКИЙ ВИНЗАВОД» є Коссєй Володимир Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САРАТСЬКИЙ ВИНЗАВОД» — Одеська обл., Саратський р-н., с.м.т. Сарата, вул. ЗАВОДСЬА, б. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САРАТСЬКИЙ ВИНЗАВОД»
Поділіться інформацією в соцмережах