ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №38, ПАТ

Контакти

Юридична адреса
74300, Херсонська обл., Бериславський р-н, м. Берислав, вул. Луначарського, 5, оф. 3
Керівник
Колесник Олексій Вікторович
Код ЄДРПОУ00415161
Дата реєстрації31.01.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №38, ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №38, ПАТ» присвоєно код 00415161.

Керівником підприємства «ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №38, ПАТ» є Колесник Олексій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №38, ПАТ» — Херсонська обл., Бериславський р-н, м. Берислав, вул. Луначарського, 5, оф. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №38, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах