САДПРОЕКТ, КП

Контакти

Юридична адреса
84571, Донецька обл., Бахмутський р-н, с-ще Опитне, вул. Радянська, 247
Керівник
Василенко Валентин Іванович
Бухгалтер
Спасьонова Тетяна Олександрівна
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ00415340
Дата реєстрації20.12.1991
Дата оновлення01.03.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «САДПРОЕКТ, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДПРОЕКТ, КП» присвоєно код 00415340.

Керівником підприємства «САДПРОЕКТ, КП» є Василенко Валентин Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДПРОЕКТ, КП» — Донецька обл., Бахмутський р-н, с-ще Опитне, вул. Радянська, 247.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДПРОЕКТ, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах