БІЛИЦЬКИЙ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИЙ КОМБІНАТ, ПАТ

Контакти

Юридична адреса
37300, Полтавська обл., м. Гадяч, вул. Будька, 47
Керівник
Крилов Валентин Борисович
Кількість співробітників300 чел.
Код ЄДРПОУ00418129
Дата реєстрації05.12.2011
Дата оновлення30.03.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БІЛИЦЬКИЙ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИЙ КОМБІНАТ, ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БІЛИЦЬКИЙ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИЙ КОМБІНАТ, ПАТ» присвоєно код 00418129.

Керівником підприємства «БІЛИЦЬКИЙ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИЙ КОМБІНАТ, ПАТ» є Крилов Валентин Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БІЛИЦЬКИЙ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИЙ КОМБІНАТ, ПАТ» — Полтавська обл., м. Гадяч, вул. Будька, 47.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БІЛИЦЬКИЙ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИЙ КОМБІНАТ, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах