КУП’ЯНСЬКИЙ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИЙ КОМБІНАТ, ПРАТ

Контакти

Адреса
63702, Харківська обл., м. Куп’янськ, вул. Ломоносова, 26
Бухгалтерія
Керівник
Радченко Олександр Олександрович — Геніральний директор
Бухгалтер
Потапова Ірина Петрівна

Продукція, послуги

Молоко сгущене, Молоко тривалого зберігання, Масло вершкове, Молоко і кисломолочна продукція, Сири, Сухі молочні продукти

Інформація про компанію

ПрАТ «Куп’янський молочноконсервний комбінат» – один з найстаріших підприємств молочної промисловості України, заснований у 1957 році. Основним видом діяльності є виробництво згущеного молока та інших видів молочної продукції.

Виробнича потужність підприємства складає близько 600 тонн переробленого молока на добу. Для виробництва використовується молоко вищої якості з ферм, де впроваджений контроль за чистотою виробництва та дотримуються температурного режиму, тобто встановлені спеціальні танки-охолоджувачі.

Підприємство має великий спеціально обладнаний автопарк, що дозволяє здійснювати швидку доставку готової продукції з цілковитим дотриманням температурного режиму. Вантажопідйомність автомобілів – 1,5-20 тонн.

Продукція випускається під торговими марками: «Заречье», «Молочна свобода», «Насолода». Також підприємство випускає продукцію під власними торговими марками великих торгівельних підприємств.

Асортимент молочної продукції ПрАТ «Куп’янський молочноконсервний комбінат»:

• згущене молоко;
• масло, молоко та кисломолочна продукція;
• сир, сиркові маси, крем сирковий.

Продукція ПрАТ «Куп’янський молочноконсервний комбінат» має великий попит, чим користуються недобросовісні виробники, пропонуючи на ринок підробну продукцію. Як розпізнати підробку, можна дізнатися на офіційному сайті компанії.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00418142
Рік заснування
1957
Кількість співробітників575 чел.
Дата реєстрації31.05.1994
Дата оновлення21.05.2018

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КУП’ЯНСЬКИЙ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИЙ КОМБІНАТ, ПРАТ» присвоєно код 00418142.

Керівником підприємства «КУП’ЯНСЬКИЙ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИЙ КОМБІНАТ, ПРАТ» є Радченко Олександр Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КУП’ЯНСЬКИЙ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИЙ КОМБІНАТ, ПРАТ» — Харківська обл., м. Куп’янськ, вул. Ломоносова, 26.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «КУП’ЯНСЬКИЙ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИЙ КОМБІНАТ, ПРАТ» офіційний сайт: http://www.kmk.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КУП’ЯНСЬКИЙ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИЙ КОМБІНАТ, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах