БІЛКОЗИН, ПРИЛУЦЬКИЙ ЗАВОД, ПАТ

Контакти

Адреса
17507, Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Дружби Народів, 44
Керівник
Костриця Володимир Васильович — в. о. ген. дир.

Продукція, послуги

Наша продукція: Колагенова оболонка для сосисок та сардельок, придатна до вживання, Колагенові оболонки для різних видів ковбас.

Інформація про компанію

ТОВ «Прилуцький завод – «Белкозин» – єдине підприємство на території України, що виробляє штучні колагенові оболонки для ковбасних виробів. Завод був введений в експлуатацію в 1980 році. З самого моменту заснування підприємство було оснащено імпортним обладнанням. А частина персоналу проходили навчання на Чеському підприємстві аналогічної спеціалізації, але з більшим досвідом роботи. Такий професійний підхід впродовж всієї діяльності дозволяє отримувати продукцію високої якості. На заводі застосовується безперервне удосконалення технології виробництва як складової успіху.

Асортимент продукції компанії «Белкозин»:

• Колагенова оболонка для сосисок та сардельок, придатна до вживання;
• Колагенові оболонки для різних видів ковбас.

Колагенові оболонки бувають різних видів залежно від еластичності та легкості зняття з ковбасного батону.

Для виробництва штучних колагенових оболонок використовується виключно безпечна сировина, що супроводжується відповідними сертифікатами. Дослідження якості здійснюється на різних етапах виробництва. На всю продукцію підприємства є висновки санітарно-епідеміологічної експертизи, що підтверджують безпечність для здоров’я людини.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00418604
Рік заснування
1975
Кількість співробітників750 чел.
Дата реєстрації25.01.1994
Дата оновлення30.05.2018

Графік роботи

Понеділок:
08:30 — 17:30
Вівторок:
08:30 — 17:30
Середа:
08:30 — 17:30
Четвер:
08:30 — 17:30
П'ятниця:
08:30 — 17:30
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БІЛКОЗИН, ПРИЛУЦЬКИЙ ЗАВОД, ПАТ» присвоєно код 00418604.

Керівником підприємства «БІЛКОЗИН, ПРИЛУЦЬКИЙ ЗАВОД, ПАТ» є Костриця Володимир Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БІЛКОЗИН, ПРИЛУЦЬКИЙ ЗАВОД, ПАТ» — Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Дружби Народів, 44.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «БІЛКОЗИН, ПРИЛУЦЬКИЙ ЗАВОД, ПАТ» офіційний сайт: http://www.belkozin.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — припинено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БІЛКОЗИН, ПРИЛУЦЬКИЙ ЗАВОД, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах