УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ "УКРХАРЧОПРОМСИСТЕМА"

Контакти

Юридична адреса
02660, м. Київ, вул. Раскової, 4а
Керівник
Оржеховський Валентин Владиславович
Код ЄДРПОУ00419874
Дата реєстрації06.05.2008
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ ”УКРХАРЧОПРОМСИСТЕМА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ "УКРХАРЧОПРОМСИСТЕМА"» присвоєно код 00419874.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ "УКРХАРЧОПРОМСИСТЕМА"» є Оржеховський Валентин Владиславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ "УКРХАРЧОПРОМСИСТЕМА"» — м. Київ, вул. Раскової, 4а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ ”УКРХАРЧОПРОМСИСТЕМА”»
Поділіться інформацією в соцмережах