ЛЬВІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
79014, м. Львів, вул. Личаківська, 119
Керівник
Жарівський Олександр Олександрович
Код ЄДРПОУ00425194
Дата реєстрації27.05.1993
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛЬВІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЬВІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 00425194.

Керівником підприємства «ЛЬВІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ» є Жарівський Олександр Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЬВІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ» — м. Львів, вул. Личаківська, 119.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛЬВІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах