ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
65045, Одеська обл., м. Одеса, Приморський р-н., вул. ПРЕОБРАЖЕНСЬКА, б. 74/78
Телефони
Керівник
Френкель Дмитро Ілліч
Код ЄДРПОУ00425219
Дата реєстрації26.09.2005
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 00425219.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ» є Френкель Дмитро Ілліч, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ» — Одеська обл., м. Одеса, Приморський р-н., вул. ПРЕОБРАЖЕНСЬКА, б. 74/78.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах