ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
18000, м. Черкаси, а/с 37
Керівник
Бражник Олександр Васильович
Код ЄДРПОУ00426124
Дата реєстрації22.11.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 00426124.

Керівником підприємства «ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ» є Бражник Олександр Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ» — м. Черкаси, а/с 37.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО АСОЦІАЦІЇ ФІЛАТЕЛІСТІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах