ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗАГРАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ

Контакти

Юридична адреса
74011, Херсонська обл., Високопільський р-н, с. Заградівка, вул. Леніна, 2
Телефони
Керівник
Шалига Наталія Максимівна
Код ЄДРПОУ00430982
Дата реєстрації21.05.1997
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗАГРАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗАГРАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ» присвоєно код 00430982.

Керівником підприємства «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗАГРАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ» є Шалига Наталія Максимівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗАГРАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ» — Херсонська обл., Високопільський р-н, с. Заградівка, вул. Леніна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗАГРАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах