ЗАРІЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Контакти

Юридична адреса
74021, Херсонська обл., Високопільський р-н, с. Зарічне, вул. Франка, 47
Керівник
Худоба Юрій Анатолійович
Код ЄДРПОУ00430999
Дата реєстрації14.11.2006
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗАРІЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАРІЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» присвоєно код 00430999.

Керівником підприємства «ЗАРІЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» є Худоба Юрій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАРІЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» — Херсонська обл., Високопільський р-н, с. Зарічне, вул. Франка, 47.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАРІЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах