ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРИВІЛЬНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
75512, Херсонська обл., Генічеський р-н, с-ще Привільне, вул. Лесі Українки, 58
Телефони
Керівник
Тулупов Олександр Васильович
Код ЄДРПОУ00431042
Дата реєстрації21.05.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРИВІЛЬНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРИВІЛЬНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 00431042.

Керівником підприємства «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРИВІЛЬНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Тулупов Олександр Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРИВІЛЬНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Херсонська обл., Генічеський р-н, с-ще Привільне, вул. Лесі Українки, 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРИВІЛЬНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах