ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТАРОЗБУР’ЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
75630, Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Стара Збур’ївка, вул. Фортечна, 6
Керівник
Маруняк Віктор Васильович
Код ЄДРПОУ00431154
Дата реєстрації21.05.1997
Дата оновлення05.08.2003

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТАРОЗБУР’ЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТАРОЗБУР’ЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 00431154.

Керівником підприємства «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТАРОЗБУР’ЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Маруняк Віктор Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТАРОЗБУР’ЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Стара Збур’ївка, вул. Фортечна, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТАРОЗБУР’ЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах