ВОСКРЕСЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Контакти

Юридична адреса
75350, Херсонська обл., Новотроїцький р-н, с. Воскресенка, вул. Центральна
Телефони
Керівник
Самойлов Павло Андрійович
Код ЄДРПОУ00431177
Дата реєстрації21.05.1997
Дата оновлення01.07.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВОСКРЕСЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОСКРЕСЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» присвоєно код 00431177.

Керівником підприємства «ВОСКРЕСЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» є Самойлов Павло Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОСКРЕСЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» — Херсонська обл., Новотроїцький р-н, с. Воскресенка, вул. Центральна.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОСКРЕСЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах