УКРАЇНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Контакти

Юридична адреса
75430, Херсонська обл., Іванівський р-н, с. Українське, вул. Степова, 1
Телефони
Керівник
Дебелий Віктор Олексійович
Код ЄДРПОУ00431183
Дата реєстрації21.05.1997
Дата оновлення26.09.2011

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» присвоєно код 00431183.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» є Дебелий Віктор Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» — Херсонська обл., Іванівський р-н, с. Українське, вул. Степова, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах