СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Контакти

Юридична адреса
75351, Херсонська обл., Новотроїцький р-н, с. Сергіївка, пров. Шкільний, 1 корп. А
Телефони
Керівник
Пшеницька Клавдія Олександрівна
Код ЄДРПОУ00431486
Дата реєстрації13.06.1980
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» присвоєно код 00431486.

Керівником підприємства «СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» є Пшеницька Клавдія Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» — Херсонська обл., Новотроїцький р-н, с. Сергіївка, пров. Шкільний, 1 корп. А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах