ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЮВІЛЕЙНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
75126, Херсонська обл., Олешківський р-н, с-ще Ювілейне, вул. Соборна, 17
Телефони
Керівник
Пустовой Роман Анатолійович
Код ЄДРПОУ00431510
Дата реєстрації21.05.1997
Дата оновлення26.04.1999

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЮВІЛЕЙНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЮВІЛЕЙНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 00431510.

Керівником підприємства «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЮВІЛЕЙНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Пустовой Роман Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЮВІЛЕЙНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Херсонська обл., Олешківський р-н, с-ще Ювілейне, вул. Соборна, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЮВІЛЕЙНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах