ПОЛЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Контакти

Юридична адреса
72372, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Полянівка, вул. Центральна, 11
Керівник
Дутко Любов Сергіївна
Код ЄДРПОУ00431786
Дата реєстрації21.05.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОЛЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» присвоєно код 00431786.

Керівником підприємства «ПОЛЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» є Дутко Любов Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» — Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Полянівка, вул. Центральна, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах