АГРОЛІС, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКЕ РАЙОННЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
89000, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, смт. Великий Березний, вул. Партизанська, 55
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Кривяник Михайло Іванович
Бухгалтер
Полажинець Калина Петрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00431834
Дата реєстрації03.10.1996
Дата оновлення23.12.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АГРОЛІС, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКЕ РАЙОННЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРОЛІС, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКЕ РАЙОННЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 00431834.

Керівником підприємства «АГРОЛІС, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКЕ РАЙОННЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Кривяник Михайло Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРОЛІС, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКЕ РАЙОННЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, смт. Великий Березний, вул. Партизанська, 55.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРОЛІС, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКЕ РАЙОННЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах