КОЗЯТИНСЬКА МАШИННО-ТЕХНОЛОГІЧНА СТАНЦІЯ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
22151, Вінницька обл., Козятинський р-н, с. Журбинці
Телефони
Керівник
Березюк Федір Антонович
Код ЄДРПОУ00432099
Дата реєстрації29.04.2000
Дата оновлення15.11.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица в состоянии прекращения деятельности
Внимание!

О предприятии «КОЗЯТИНСЬКА МАШИННО-ТЕХНОЛОГІЧНА СТАНЦІЯ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЗЯТИНСЬКА МАШИННО-ТЕХНОЛОГІЧНА СТАНЦІЯ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 00432099.

Керівником підприємства «КОЗЯТИНСЬКА МАШИННО-ТЕХНОЛОГІЧНА СТАНЦІЯ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Березюк Федір Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЗЯТИНСЬКА МАШИННО-ТЕХНОЛОГІЧНА СТАНЦІЯ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — Вінницька обл., Козятинський р-н, с. Журбинці.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЗЯТИНСЬКА МАШИННО-ТЕХНОЛОГІЧНА СТАНЦІЯ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах