НОВОЛУТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Контакти

Юридична адреса
27022, Кіровоградська обл., Добровеличківський р-н, с. Новолутківка, вул. Вигуляра, 19
Телефони
Керівник
Рябоконь Тетяна Петрівна
Код ЄДРПОУ00433561
Дата реєстрації27.03.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НОВОЛУТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОЛУТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» присвоєно код 00433561.

Керівником підприємства «НОВОЛУТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» є Рябоконь Тетяна Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОЛУТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» — Кіровоградська обл., Добровеличківський р-н, с. Новолутківка, вул. Вигуляра, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОЛУТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах