"НИЖНЬОСЕЛИЩЕНСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ"

Контакти

Юридична адреса
90440, Закарпатська обл., Хустський р-н, с. Нижнє Селище, вул. Демократична, 1
Телефони
Керівник
Степа Іван Іванович
Код ЄДРПОУ00435896
Дата реєстрації27.09.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «”НИЖНЬОСЕЛИЩЕНСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «"НИЖНЬОСЕЛИЩЕНСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ"» присвоєно код 00435896.

Керівником підприємства «"НИЖНЬОСЕЛИЩЕНСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ"» є Степа Іван Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «"НИЖНЬОСЕЛИЩЕНСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ"» — Закарпатська обл., Хустський р-н, с. Нижнє Селище, вул. Демократична, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «”НИЖНЬОСЕЛИЩЕНСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах