МУКАЧІВСЬКА ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ ШКОЛА ІМ. М. МУНКАЧІ

Контакти

Юридична адреса
89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 16
Керівник
Кіреєв Сергій Федорович
Код ЄДРПОУ00436536
Дата реєстрації10.09.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МУКАЧІВСЬКА ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ ШКОЛА ІМ. М. МУНКАЧІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МУКАЧІВСЬКА ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ ШКОЛА ІМ. М. МУНКАЧІ» присвоєно код 00436536.

Керівником підприємства «МУКАЧІВСЬКА ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ ШКОЛА ІМ. М. МУНКАЧІ» є Кіреєв Сергій Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МУКАЧІВСЬКА ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ ШКОЛА ІМ. М. МУНКАЧІ» — Закарпатська обл., м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МУКАЧІВСЬКА ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ ШКОЛА ІМ. М. МУНКАЧІ»
Поділіться інформацією в соцмережах