ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
90500, Закарпатська обл., Тячівський р-н, м. Тячів, вул. Незалежності, 54
Телефони
Керівник
Ключкей Інна Степанівна
Код ЄДРПОУ00437286
Дата реєстрації16.01.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» присвоєно код 00437286.

Керівником підприємства «ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» є Ключкей Інна Степанівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» — Закарпатська обл., Тячівський р-н, м. Тячів, вул. Незалежності, 54.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах