ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ

Контакти

Юридична адреса
74100, Херсонська обл., Великоолександрівський р-н, смт. Велика Олександрівка, вул. Леніна, 155
Телефони
Керівник
Лебідь Микола Васильович
Код ЄДРПОУ00438274
Дата реєстрації14.07.2009
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица зарегистрировано
Внимание!

О предприятии «ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» присвоєно код 00438274.

Керівником підприємства «ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» є Лебідь Микола Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» — Херсонська обл., Великоолександрівський р-н, смт. Велика Олександрівка, вул. Леніна, 155.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах