ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ

Контакти

Юридична адреса
18002, м. Черкаси, вул. Верхня Горова, 1, оф. 8
Телефони
Керівник
Осипчук Віктор Миколайович
Код ЄДРПОУ00439687
Дата реєстрації24.03.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» присвоєно код 00439687.

Керівником підприємства «ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» є Осипчук Віктор Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» — м. Черкаси, вул. Верхня Горова, 1, оф. 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах