АМВРОСІЇВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ

Контакти

Юридична адреса
87300, Донецька обл., Амвросіївський р-н, м. Амвросіївка, вул. Мічуріна
Телефони
Керівник
Біличенко Олександр Васильович
Код ЄДРПОУ00441974
Дата реєстрації21.09.1994
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АМВРОСІЇВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АМВРОСІЇВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» присвоєно код 00441974.

Керівником підприємства «АМВРОСІЇВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» є Біличенко Олександр Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АМВРОСІЇВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» — Донецька обл., Амвросіївський р-н, м. Амвросіївка, вул. Мічуріна.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АМВРОСІЇВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРІВНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах